Технології Комфорту

Комфортне рішення для Вас!

gallery/отрисовка - лист png

    Завдяки чітко налагодженій системі сервісного обслуговування і грамотної побудови логістики, сьогодні продукція компанії поставляється в різні області економіки України.

     Довгий час працюючи на ринку сталевої продукції, як ніхто інший, розуміємо важливість якості сталі і виробів з неї. Саме тому подукція, що поставляється ТОВ "ВКП "Технології комфорту" повністю сертифікована і являє собою зразок найвищої якості. Гарантуємо своїм клієнтам повну відповідність продукції всім можливим стандартам і вимогам. 

       Наша компанія активно співпрацює як з великими компаніями, так і з невеликими організаціями, які тільки починають свій бізнес. Гнучка і клієнтоорієнтована політика дозволяє компанії підтримувати багаторічні контакти з постійними клієнтами і знаходити нових партнерів. Готові розглядати будь-які пропозиції і йти на найнесподіваніші і цікаві варіанти співпраці.  

Для нас не існує дрібних і великих, важливих і не важливих клієнтів. Однаково відкриті для всіх.   

 

Про нас

Порізка металу

gallery/металл2

 ТОВ «ВКП "Технології комфорту" - профільне виробничо-комерційне підприємство в сфері нержавіючого та кольорового металопрокату, основною діяльністю якого є оптові та дрібнооптові поставки якісної нержавіючої та кольорової сталі відповідно до  найвищих стандартів якості  на підприємства харчових, машинобудівних, нафтогазових, хімічних, будівельних, промислових та інших сфер діяльності.

gallery/металл5

   Наші фахівці завжди проконсультують Вас і допоможуть визначитися з вибором необхідного продукту за оптимальною ціною і на максимально вигідних умовах. Завжди раді піти назустріч своїм замовникам. Для наших постійних клієнтів передбачені різні гнучкі варіанти оплати, розстрочка і система різноманітних знижок.

   Постійно працюємо над поліпшенням якості і намагаємося зробити так, щоб прийшовши одного разу до нас, замовник став нашим постійним партнером.

   Компанія ВКП "Технології комфорту" пропонує послуги з порізки металопрокату будь-якої складності. При оформленні замовлення просто вкажіть, які елементи треба порізати і досвідчені фахівці детально проконсультують Вас і підберуть найбільш відповідний до ваших завдань варіант порізки маталу.

        Переваги:   - найсучасніше обладнання з різання металу;

                               - індивідуальний підхід до кожного клієнта;

                               - швидкість виконання завдання.

 

gallery/запорка1
gallery/лист1

Ціна і оплата

gallery/доставка 1

Доставка

       Ми працюємо по всій території України.

Завдяки власному автопарку і прямими домовленостями з транспортними компаніями, організуємо швидку і своєчасну доставку, забезпечуючи повний контроль завантаження і відправлення товару.

       Нержавіючий і кольоровий металопрокат - це наша спеціалізація!

gallery/отрисовка - лист png
gallery/порезка 3